Seši labākie makšķerēšanas braucieni vasaras noslēgumam

pexels-lecreusois-240561

Vai šovasar jau esi piedalījies makšķerēšanas ekspedīcijā? Apskatiet šīs sešas makšķerēšanas iespējas, kas jums ir pieejamas visā valstī, un pēc tam apkopojiet informāciju, kas nepieciešama, lai pieteiktos vienas dienas zvejas licencei. Lai arī vasara jau gandrīz beigusies, tev vēl ir laiks ieplānot makšķerēšanas braucienu! Šeit ir sešas labākās vasaras makšķerēšanas brīvdienas, kuras varat doties tieši tagad, neatkarīgi no tā, vai vēlaties izjust nacionālā parka varenību vai iespēju izsvītrot 5–10 zivis no sava kausa saraksta, apmeklējot vienu no labākajām makšķerēšanas vietām divu garumā. štatos.

1. IEVĒROJAMAS ZVEJAS AKTIVITĀTES JELLOUSTONAS NACIONĀLAJĀ PARKA

Kā solīts, Snake River vijas cauri Vaiomingas lieliskajam Jeloustonas nacionālajam parkam, nodrošinot vienu no labākajām foreļu makšķerēšanas vietām. Plašais tuksnesis, senatnīgā ainava un spēcīgā vietas sajūta, ko var salīdzināt tikai dažas vietas, padara šo par vienu no labākajām vasaras makšķerēšanas ekskursijām Amerikā, pat ja jūs nenoķerat nevienu godalgotu zivi.

2. Aidaho lašu makšķerēšanas piedzīvojums

Lasis ir savdabīgās pilsētiņas, lieliskās upes un īstā laša nosaukums, kuru jūs vēlēsities noķert, pagatavot un ēst, atrodoties šeit. Šis jaukais rajons atrodas netālu no Boisas un piedāvā makšķerēšanas ekskursijas, kurās varat redzēt vietas vārda un strauta un varavīksnes foreles. Aidaho ir viens no nedaudzajiem iekšzemes štatiem, kur zvejo okeānā lašus un tēraudgalvas foreles.

3. ZVEJA VENĒCIJĀ, SVAIGĀ UN SĀLSŪDENS

Pateicoties tā saldūdens zivju (asaru, jūras asaru un raibo foreļu) daudzumam un tuvumam Meksikas līcim, kur notiek pasaules līmeņa medījamo dzīvnieku makšķerēšana, šis piekrastes ciems 90 minūšu attālumā pa Misisipi upi no Ņūorleānas ir viens no visvairāk apdzīvotajiem. atšķirīgi makšķerēšanas galamērķi valstī.

4. Lone Star State ir fantastiska makšķerēšana.

Asaris būtībā ir lielākā zivs saldūdens zvejniekiem, un Forkas ezers, kas atrodas 65 jūdzes no Dalasas, piedāvā vienu no labākajām vasaras zvejas iespējām saldūdens asariem Amerikas Savienotajās Valstīs. Viena no labākajām makšķerēšanas pieredzēm šogad būs ar lielo asaru un balto asaru – gan patīkami ķert, gan lieliski ēst.

5. Vienu no labākajiem vasaras makšķerēšanas braucieniem var iegūt, pērkot divus štatus par vienu.

Jūs vēlaties atzīmēt dažas (vai divas) zivis no sava makšķerēšanas mērķu saraksta. Lai iegūtu vienu no labākajām un produktīvākajām vasaras makšķerēšanas brīvdienām Amerikā, dodieties uz ziemeļiem uz Champlain ezeru. Viena makšķerēšanas licence ir nepieciešama, lai nozvejotu jebkādu daudzumu lielogu asaru, asaru, valciņu, ziemeļu līdaku, ķēžu pīķi, brūno vēršu, strauta samu, dzelteno asari, ezera foreles, Atlantijas lašus, varavīksnes foreles, strauta foreles un varavīksnes salakas. uz vienošanos starp Ņujorku un Vērmontu, diviem štatiem abās ezera pusēs! Šī ir viena no labākajām makšķerēšanas vietām bērniem, pateicoties lieliskajiem ūdens sporta veidiem un patīkamām ģimenes aktivitātēm uz sauszemes Vērmontas pusē.

6. VIRGĪNIJAS SALAS ZVEJAS CEĻOJUMS

Makšķernieki vēlēsies izmantot bucktail džiga mānekļus un mānekļus, lai noķertu brīnišķīgo pleksti Činkotigas salā. Līdzās plekstei peldēs foreles, jūras asaris un ķeksīši, ko redzat vasaras makšķerēšanas ekskursijās gar Virdžīnijas ziemeļu krastu. Dodieties uz Tom’s Cove, lai izraktu gliemenes kā jautru un garšīgu bonusu!

Vai vēlaties saņemt vairāk ieteikumu šīs vasaras labāko makšķerēšanas braucienu organizēšanai? Apskatiet šīs piecas vasaras makšķerēšanas ekskursijas, tostarp mušu makšķerēšanu Kolorādo un burvīgo basu makšķerēšanu Volta Disneja pasaulē!

Jaunākā ziņa

Zivju stāsti un lielas pēdas

Vai jūs kādreiz dzirdat neiespējamas stāstus par zivīm un lieliem, pievilcīgiem aizmuguriem? Vai nu tu esi dzirdējis tos no savām…

Zvejas atļaujas un regulējumi

Vai jūs esat dedzīgs zvejnieks? Ja tā, jums ir jāzina atļaujas un noteikumi zvejai. Neraizējieties, mēs jums palīdzēsim! Šeit jūs…