Populārākās 2022. gada piepūšamās makšķernieku glābšanas vestes

pexels-maël-balland-2728036

Makšķerējot turiet peldošo ierīci vai izmantojiet piepūšamo glābšanas vesti. Tas ir ne tikai lielisks ieradums, bet arī saglabā jūs un liek justies droši.

Jums vienmēr ir jāvalkā glābšanas veste, un drošības nolūkos neglabājiet to nekur uz laivas. Ko darīt, ja jūs nevarētu uzvilkt glābšanas vesti, pirms laiva apgāzās? Pat ja jūs varat peldēt, jums nevajadzētu uzskatīt, ka esat drošībā.

Pat vispieredzējušākie peldētāji cīnās ar spēcīgām straumēm upēs un okeānā!

Īpaši attiecībā uz atpūtas laivu vai makšķerēšanu. Tā kā P.F.D. un glābšanas vestes ir tik lielas un smagas, lielākā daļa zvejnieku izvēlas tās nevalkāt. Tie varētu būt lieliski piemēroti braukšanai ar plostiem vai ūdens sporta veidiem, taču makšķerēšana nav viens no viņu labākajiem tērpiem.

Šajā situācijā piepūšamā glābšanas veste izrādījās noderīga un praktiska. Piepūšamās glābšanas vestes ir personīgās peldošās ierīces, kas piepūstas ar gaisu vai gāzi.

Manuāli piepūšamās glābšanas vestes ir lētas, savukārt automātiski piepūšamās vestes maksā nedaudz vairāk. Valkājama glābšanas veste palielina gaismu, ir ērta, un to var atstāt visu dienu.

Makšķerēšanai piemērotu piepūšamo glābšanas vesti nekad nav bijis pārāk vienkārši atrast. Mēs apzināmies, ka lēmumu pieņemšana dažkārt var būt sarežģīta, it īpaši, ja ir daudz iespēju.

Tas dažkārt var būt biedējoši, jo ir daudz vienumu, modeļu, krāsu un variāciju!

Tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu jums pieņemt galīgo lēmumu. Šī detalizētā pirkšanas rokasgrāmata ir mūsu padziļinātās šo glābšanas vestu analīzes, novērtēšanas un testēšanas rezultāts.

Piepūšamo glābšanas vestu izvēle 2022. gadam

AUTOMĀTISKA VAI MANUĀLĀ ONIKSA PIEPŪŠAMA Glābšanas veste ABSOLŪTAI ĀRĀ

Šī ASV krasta apsardzes apstiprinātā glābšanas veste ir lieliska P.F.D. iespēja smaiļotājiem, kanoe airētājiem un makšķerniekiem. Zemā profila un neilona struktūras dēļ tas ir neticami viegls un mājīgs.

Gludais neoprēna audums, kas izmantots kakla izgriezumam, ir saudzīgs pret ādu un to nekairina. Turklāt tam ir izturīgs neilona auduma aizsargslānis, kas pasargā no nodiluma un caurduršanas un ir pietiekami izturīgs, lai izturētu nelīdzenu jūru.

Piepūšamā Absolute Outdoor glābšanas veste, kas ir gan slaida, gan viegla, piedāvā plašu kustību un elastību. Ja pirms makšķerēšanas uzvilksiet piepūšamo glābšanas vesti, jūs to varētu aizmirst, jo tā ir tik mīksta.

Šī piepūšamā glābšanas veste ir viena no vislabāk pārdotajām precēm tirgū, un tam ir labs iemesls. Neviens produkts nav salīdzināms ar tā kvalitāti, elastību, plānu dizainu un sajūtu šajā cenu diapazonā un veidā. Tā ir vienkārši ideāla glābšanas veste lielākajai daļai makšķernieku, kas dod priekšroku justies droši, atrodoties uz ūdens.

Divējā inflācija ir Absolute Outdoor Onyx glābšanas vestes iezīme. To var manuāli piepūst, izmantojot T veida auklu tā pamatnē, vai arī tas pats atvērsies, kad tas ir iegremdēts ūdenī.

Jebkurā gadījumā, kad tas ir piepūsts, peldspēja ir lieliska 22,5 mārciņas ūdenī. Tas norāda, ka tas pasargā jūs ūdenī.

Mustang Survival Corporation M.I.T. 100 Automātiskā aktivizēšana P.F.D.

Mustangas izdzīvošanas korporācija. P.F.D. ir ciets un viegls, un ir slavens ar savu izcilo kvalitāti. Tas ir izgatavots no denjē Cordura, kas var izturēt smagu lietošanu un izturēt plīsumus un caurduršanas.

Trešā tipa personiskā peldošā ierīce, kas ir saņēmusi ASV krasta apsardzes apstiprinājumu, ir Mustang survival corp M.I.T. 100. Vestes automātiskās piepūšanās funkcija liek tai pašai piepūsties tikai dažas sekundes pēc tam, kad tā nonāk ūdenī. Nemaz nerunājot par to, ka jums joprojām ir pašpiepūšanās iespējas. Tam ir pievienota perorāla piepūšanas caurule un manuāla piepūšanas aukla.

Veste ir regulējama, labi pieguļ un ir vienkārša. Tam ir unikāla membrānas piepūšanas tehnoloģija, kas nodrošina lielāku elastību nekā salīdzināma glābšanas veste.

Tas ir ļoti ērts vieglās konstrukcijas un neilona muguras siksnas dēļ. Tās sprādzes siksnas ļauj droši nostiprināt, nezaudējot komfortu vai drošību.

Šai glābšanas vestei ir fantastiska peldspēja — 26 mārciņas, kad tā ir pilnībā piepūsta. Rezultātā tas nodrošina 1,5 reizes lielāku aizsardzību un ir noderīgsess smaiļotājiem, makšķerniekiem un lielākajai daļai atpūtas laivotāju. Tam ir arī caurspīdīgs logs ar pieejamu dzīvokli CO2 piepūtēja pārbaudei un nomaiņai.

Tās ir labākās savā klasē vieglo piepūšamo glābšanas vestu veiktspējas, izturības un estētikas ziņā.

N.R.S. Chinook Mesh Back Fishing P.F.D.

Vai vēlaties brist, lidot, spiningot vai makšķerēt no laivas vai kajaka? Jūsu unikālās vajadzības tiek ņemtas vērā, veidojot šo N.R.S. Chinook P.F.D. Makšķernieki, kuri nevēlas ienest ūdenī daudz rīku, novērtēs tā vairākus D veida āķus, makšķeres turētāja cilpas, spoles instrumentu spriegotāju un septiņas priekšējās kabatas.

Tam ir astoņi regulējami punkti un muguras lejasdaļa. Rezultātā tas ir ļoti elpojošs un ērti valkājams.

Mušiņmakšķerēšanas entuziastiem šī glābšanas veste patiks, jo tai ir visi nepieciešamie makšķerēšanas rīki. Pat ja tā ir nedaudz smagāka par citām šeit minētajām vestēm,

Tas nejūtas smags vai neveikls, sēžot uz kanoe laivas, kajaka vai pontona. Varat izvēlēties vienu, kas vislabāk atbilst jūsu personībai vai atbilst jūsu laivas krāsai no četru krāsu izvēles.

Šīs glābšanas vestes komforta līmenis ir viena no manām iecienītākajām funkcijām. Neskatoties uz to, ka veste ir īpaši pielāgota, tā ir pārāk piemērota cenai un veidam. Piegulumu var regulēt, atzveltne ir veidota tā, lai tā labi piegultu kajaku sēdekļiem, un siksnas neturas pārāk cieši vai brīvi. Šī glābšanas veste kopā ar neto peldspēju sver 16 mārciņas.

N.R.B. Chinook Fishing P.F.D. palielina jūsu ērtības un drošību neatkarīgi no tā, vai braucat ar kajaku, kanoe laivu, brienāt vai makšķerējat.

ABSOLUTE OUTDOOR manuāli piepūšamā veste

Atšķirībā no iepriekš minētā līdzinieka Absolute Outdoor Onyx ir vēl viens fantastisks produkts, ko var piepūst tikai manuāli. Ja CO2 piepūšamajā ierīcē beidzas gāze vai tas sabojājas, tam ir arī rezerves perorālās piepūšanas iespēja.

Tādēļ tiek garantēta pilnīga aizsardzība jebkuros apstākļos, un glābšanas veste netiks nejauši novietota. Piemēram, tas netiks automātiski izvietots, ja tas nejauši iekrīt ūdenī.

Tas ir vieglāks un lētāks nekā automātiskais līdzinieks, un tas ir pieejams divās dažādās krāsās.

Valkājot āra oniksa manuāli piepūšamo glābšanas vesti, ir ērti. Tas piedāvā izcilu elastību, lai nodrošinātu, ka rokas var kustēties brīvi un bez ierobežojumiem. Šo glābšanas vesti ir apstiprinājusi Amerikas Savienoto Valstu krasta apsardze, lai brauktu ar kajaku, makšķerētu, laivotu ar kanoe laivām, polsterētu utt..

Ar neoprēna kaklu, Onyx M-24 ir zema profila dizains. Ilgstoši valkājot, tas saglabā vēsumu un komfortu.

Aizsargājošais ārējais slānis ir izgatavots no neilona auduma, kas garantē izturību un izturību pret caurduršanu.

Vestei ir D līnijas piederums un redzamības funkcija, kas kļūst zaļa, kad tā ir gatava, un sarkana, kad tā nav gatava. Tādējādi jūs saņemat 22,5 mārciņas lielu peldspēju, kas ir pietiekama, lai jūs būtu droši un stabili ūdenī.

Tyson Slim piepūšamās P.F.D. Glābšanas veste

Vēl viena uzticama glābšanas veste, kas izskatās moderni un ir pieejama dažādās krāsās. Šis Tyson slim P.F.D. var būt piemērots jums, ja nemeklējat dārgu, bet labu glābšanas vesti ar ierobežotu budžetu. Pēc trīs sekunžu iegremdēšanas ūdenī ir paredzēts, ka tas piepūšas pats.

Pieņemsim, ka esat izklaidējošs laivotājs, kuram vairāk rūp drošība nekā īpaša glābšanas veste, ko apstiprinājusi ASV Krasta apsardze. Tādā gadījumā šī ir piemērota iespēja, kas ir saņēmusi C.E. sertifikātu un SOLAS apstiprinājumu.

Šai piepūšamajai glābšanas vestei ir svilpe, mutes caurule, atstarotāji, kas ir saņēmuši SOLAS apstiprinājumu, un piepūtējs, kas izplešas pats. Turklāt, izmantojot apakšējo virkni, varat manuāli izlikt šo glābšanas vesti. Tas paliks pilnībā turpmākās 48 stundas pēc izvietošanas.

Tam ir lielisks peldspējas reitings — 150 N un maksimālā svara ietilpība 330 mārciņas. Svilpe palīdz glābt sliktas redzamības apstākļos, un tai ir arī spilgta krāsa un atstarojošās plāksnes, lai to varētu redzēt no attāluma.

Neoprēns tiek izmantots, lai izgatavotu vieglu, mīkstu to-the-touch kakla izgriezums, kam ir plāns dizains. Jūs pat nepamanīsit, ka valkājat to visu dienu, jo tas ir tik gluds un elastīgs. Pateicoties izturīgajam ripstop audumam, tas ir izturīgs, nodilumizturīgs un necaurdurams.

Mustang Survival Elite piepūšamie P.F.D.

Ja mobilitāte un komforts jums ir svarīgāki par cenu, šis ir paredzēts jums. Izstrādāts augstai veiktspējai, tas saglabā savu pozīciju strauja paātrinājuma laikā, piedāvā automātisku piepūšanos, izmantojot hidrostatisko piepūšanas tehnoloģiju, un nodrošina vislabāko mobilitāti, komfortu un drošību uz laivas un klāja.

Lai gan tā 3D ķēde samazina pretestību lielā ātrumā, divpusēja regulēšana garantē ērtu piegulšanos. Regulāra makšķerēšana, ātrgaitas laivas, ūdens sporta veidi un profesionāls darbs uz klāja vai ostas nav atļauts, valkājot šo glābšanas vesti.

Tā neto peldspēja piepūšot ir 28 mārciņas, kā to apstiprinājusi ASV Krasta apsardze. Turklāt fluorescējošo šūnu spožās krāsas uzlabo to redzamību ūdenī.

Atšķirībā no daudzām citām piepūšamajām glābšanas vestēm šī automātiski izvelkas stipra lietus laikā. Tas var izvērsties tikai zem ūdens spiediena, ko tas var iegūt tikai iegremdējot. Tāpēc vairs nav nejaušas izvietošanas.

Tam ir arī manuāls piepūšanas rokturis, kas ļauj to izvietot, kad vien vēlaties, un izvairīties no aizķeršanās.

Tas ir mīksts pret jūsu ādu un novērš kakla nogurumu, jo tas ir izgatavots no viegla auduma ar visaptverošu plecu sistēmu. Bojātā sieta sistēma nodrošina izcilu komfortu un uzlabotu gaisa caurlaidību.

Tā atšķirīgais dizains nodrošina lielāku mobilitāti, un caurulē iebūvētais sānu regulētājs un sprādzes notur to vietā. Mustang Survival Elite piepūšamais P.F.D. ir piemērots pieaugušam cilvēkam, kura svars pārsniedz 80 mārciņas, ar krūšu izmēru no 30 līdz 52 collas. Kopumā produkts ir kvalitatīvs, drošs un darbojas, kā solīts. Tomēr cena ir nedaudz augsta.

Piepūšamā Hyde Wingman glābšanas veste

Ir pienācis laiks pāriet uz Hyde wingman piepūšamo glābšanas vesti, ja jums nepatīk valkāt glābšanas vestes, jo tās ir smagas. Pasaulē plānākā hibrīda glābšanas veste wingman ir paredzēta airēšanai stāvus, burāšanai, smaiļošanai, laivošanai, makšķerēšanai, peldēšanai un citiem ūdens sporta veidiem.

Pateicoties pilnveidotajai konstrukcijai un zema profila dizainam, to ir viegli lietot un valkāt. Šis īpaši plānais profils nodrošina maksimālu mobilitāti, kas nepieciešama lielākajai daļai ūdens sporta veidu un makšķerēšanas.

Atslēgas, tālruņus un citas nepieciešamās lietas var glabāt aizmugurējās kabatās ar rāvējslēdzējiem. Haida spārna aizsargs ir vienkārši uzvelkams, un tas ir pieguļošs formai. Uzvelciet sprādzes, aiztaisiet tās ar rāvējslēdzēju un iebīdiet iekšā. Pielāgots, ka šie E.Z. siksnas nodrošina lielāku komfortu un drošību.

Hyde Wingman ir glābšanas veste, ko apstiprinājusi ASV krasta apsardze ar modulārām siksnām priekšpusē, lai piestiprinātu kameru un piederumus. Tam ir fantastiska peldspēja – 23 mārciņas, kad tas ir pilnībā piepūsts.

Tikai dažām glābšanas vestēm lietotāja aizmugurē ir piepūšams CO2 balons. To var ātri izmantot, pārvelkot pār plecu parocīgu auklu. Ļaunā sieta sistēma nodrošina ūdens un gaisa plūsmu caur šīm ventilācijas atverēm. Kad tie ir sausi un viegli ūdenī, tie palīdz tai elpot.

Nestošais karkass, urīnpūšļa uzmava, hidratācijas kanāls uz pleca un mutes piepūšanas caurule ir dažas no šīs glābšanas vestes nozīmīgajām iezīmēm. Izturības, elementu un komforta ziņā tas ir nedaudz dārgāks nekā konkurējošie produkti, taču tas joprojām ir izmaksu vērts.

Automātiski/manuāli piepūšamā glābšanas jaka SALVS

Šis produkts ir labākais risinājums makšķerniekiem, kas apzinās budžetu, pateicoties tā vienkāršajam dizainam un pievilcīgajai cenai. Ar šo automātisko glābšanas vesti ir iespējamas daudz kustību.

Zilā un melnā ir divas SALVS automātiskās/manuālās piepūšamās glābšanas vestes krāsas. Tas sver mazāk nekā mārciņu, un tam ir C.E. sertifikāts.

Kad tā tiek iegremdēta zem ūdens piecas sekundes, glābšanas veste automātiski piepūšas. Turklāt, izmantojot T-akordu tā pamatnē, varat to manuāli izvietot, kad vien vēlaties. Tas paliek pilnībā neskarts turpmākās 48 stundas pēc izvietošanas. Pēc izvietošanas tas maina krāsu uz spilgtu nokrāsu, kas uzlabo redzamībuūdenī.

Vesti varat valkāt visas dienas garumā, jo mīkstais neoprēna kakla izgriezums ir ērti un viegli guļ uz pleca. Tas ir pietiekami jūsu ikdienas makšķerēšanas vajadzībām un ir piemērots pieaugušajiem, kas sver vairāk nekā 80 mārciņas.

Komplektā ir iekļauta ūdensnecaurlaidīga ceļojumu soma, svilpe, atstarojošās lentes, oglekļa dioksīda balons, mutes caurule un SALVS piepūšanas ierīce. Glābšanas veste ir izturīga un izstrādāta tā, lai tā kalpotu ilgi (izturīga pret nodilumu un caurduršanu).

Kopumā produkts ir cienījams un nodrošina vislabāko komfortu un aizsardzību par naudu. Nemaz nerunājot par pārsteidzoši efektīvu un pretimnākošu klientu apkalpošanu.

Jaunākā ziņa

Zivju stāsti un lielas pēdas

Vai jūs kādreiz dzirdat neiespējamas stāstus par zivīm un lieliem, pievilcīgiem aizmuguriem? Vai nu tu esi dzirdējis tos no savām…

Zvejas atļaujas un regulējumi

Vai jūs esat dedzīgs zvejnieks? Ja tā, jums ir jāzina atļaujas un noteikumi zvejai. Neraizējieties, mēs jums palīdzēsim! Šeit jūs…