Makšķerēšanas nodarbības ir vieglākas, nekā jūs domājat

pexels-quang-nguyen-vinh-12386418

Tā ir lieliska iespēja stiprināt attiecības, izmantot āra iespējas un sniegt bērniem svarīgas mācības, lai viņi kopā dotos makšķerēt. Bet kā sākt procesu, lai kādam iemācītu makšķerēt? Lai jums palīdzētu, esmu apkopojis īsu padomu. Mācīt bērniem makšķerēt ir patīkamāk un vienkāršāk, nekā jūs varētu iedomāties, sākot no labākās stratēģijas izvēles līdz atbilstošā aprīkojuma atrašanai.

Iegūstiet pareizo aprīkojumu

Ja nav piemērotu rīku, mācīt bērniem makšķerēt var būt izaicinājums. Tāpēc pirmais, kas jums jādara, ir iegādāties makšķerēšanas nūju, kas ir paredzēta bērniem.

Lielākajai daļai bērnu makšķerēšanas nūju ir psiholoģiski un fiziski vienkāršs, viegli saprotams dizains. Iedodot bērnam jaunu priekšmetu, viņš var arī radīt vēlmi to izmantot, pat ja viņš ar to vēl nav pazīstams.

Šis OddsPro makšķerēšanas nūja ir viens no mūsu jauno makšķernieku iecienītākajiem. Tam ir uzkrītoša, krāsaina grafika, tas ir pārnēsājams, un tas ir tieši ideāls izmērs jauniešu mazajām rociņām un rāmjiem. Iekļauts pat piederumu kastīte ar visiem mānekļiem, āķiem, makšķerēm, makšķerēšanas piederumiem un citiem makšķerēšanas piederumiem, kas jūsu mazulim ir nepieciešami, lai sāktu darbu. Gan zēniem, gan meitenēm tas ir pieejams dažādās krāsās!

Pēc tam, kad esat parādījis viņam pamatus, varat likt viņam trenēties pagalmā vai citā vietā, kur ir vieta. Tā vietā, lai izmantotu āķi, kas noķers zāli, jūs varat piesiet atsvaru auklas galā. Tā kā parasti tā ir drošākā apmācības metode, vispirms demonstrējiet bērnam sānu roku liešanu. Jūs varat pāriet uz ūdeni, kad viņš ir iepazinies ar to pagalmā.

Atlasiet piemērotu atrašanās vietu

Ir ļoti svarīgi atrast labu apgabalu, pirms sākat mācīt bērnam makšķerēt. Pirmajās nodarbībās jums parasti vajadzētu izvairīties no laivām. Izvēlieties vietu ar vienkāršu piekļuvi, līdzenu zemi, uz kuras stāvēt, un nelielu veģetāciju vai bez tās, kas varētu traucēt jūsu liešanai. Bērni var iemācīties makšķerēt daudzās vietās, tostarp dokos, krasta līnijās un tīrās vietās blakus mierīgām strautiem.

Varat īsi aprakstīt zivju sugas, kuras plānojat noķert, pirms dodaties ceļojumā. Varat rosināt bērna interesi, atskaņojot kadrus, kuros cilvēki ķer viena veida zivis.

Pārbaudiet nūju makšķerēšanu.

Ja vēlaties sākt ātri, daudzām vietām nav nepieciešama licence, ja makšķerēšanai no krasta vai mola izmantojat nūju. Kā jūs neapšaubāmi zināt, spieķa stabs ir koka gabals, kuram piesieta aukla un otrā galā ir āķis. Auklu var nostiprināt, atkārtoti aptinot to ap staba galu. Pārliecinieties, vai atlikušā virkne ir vismaz tikpat gara kā stabs.

Ja uz āķa piesieniet tārpu un iemetīsiet to ūdenī, jūsu bērns noteikti drīz iekosīs. Izsmalcinātas pogas vai spoles trūkums padara nūju nūjas ideāli piemērotas nepilngadīgiem bērniem. Tā ir vienkārša metode, kā iepazīstināt bērnus ar makšķerēšanu. Panfish ir samērā vienkārši noķert ar dzīvu ēsmu uz spieķa nūjas, tāpēc tā ir lieliska vieta, kur sākt jebkuru iesācēju makšķernieku!

Sāciet pieticīgi un tikai

Izlemjot, kur makšķerēt un ko noķert, mēģiniet to padarīt vienkāršu un ticamu. Atrodiet vietu, kur ir daudz zivju, pat mazas, un dodieties uz turieni. Zivju ķeršana ir lielisks veids, kā sākt mācīties. Attiecībā uz makšķerēšanu, protams, nekas nevar tikt garantēts. Tomēr jūs sniedzat savam bērnam vislabāko iespēju noķert vienu vai divas zivis, taču tas ir lielisks mācību līdzeklis. Galu galā mēs mācāmies darot.

Sākumā mēģiniet nepārspīlēt izbraukumu laiku. Lielākajai daļai bērnu pietiek ar pāris stundu makšķerēšanu. Laika gaitā makšķerēšanas sesiju varat pagarināt. Tomēr sākumā runājiet īsi un mīļi.

Izmantojiet ēsmu un bumbiņas

Bērniem ir, ko skatīties, kad viņi dodas makšķerēt. Viņi var sekot līdzi spārnam un sagatavoties tam, kad tas iegrimst zem ūdens virsmas. Vislielākā iespēja noķert zivis bieži vien ir dzīvā ēsma ar spārnu, tāpēc tā ir ideāli piemērota jūsu pirmajai ekspedīcijai.

Izmantojot mānekļus un sākot makšķerēšanu strautos, upēs un okeānos, spārns var palīdzēt bērniem iemācīt sajūtu, ka zivs iekož viņus.

Neuztraucieties, atbildot uz jautājumiem.

Pastāv smalka robeža starp pārāk daudz un nepietiekamu norādījumu sniegšanu, mācot bērniem kaut ko darīt. Daudzi bērni dod priekšroku mācīties lietas patstāvīgi, līdz viņi to nedara. Tāpēc vislabāk ir būt viņiem līdzās, kad viņiem nepieciešama palīdzība. Tāpēc ļaujiet viņiem mācīties no savām kļūdām un pieņemt savus lēmumus. Netuvojies tai kā skolai; atbildiet uz jautājumiem, kad tie rodas, un saglabājiet tos pareizajā ceļā. Ja jūs to darīsit, viņi neapšaubāmi pretosies.

Neuzskatu par pašsaprotamu

Ikvienam, kas interesējas, bērnu mācīšana makšķerēt var būt nedaudz riskanta. Vissvarīgākais, no kā jāuzmanās, ir tas kaitinošais āķis. Šī iemesla dēļ ir ieteicams viņai dot norādījumus vienmēr uzmest sānu ieroci un izskatīties kā izmetam.

Pat ja makšķerējat tikai no piestātnes vai krasta, ir ieteicams pārliecināties, ka viņai ir uzvilkta glābšanas vesti. Vienmēr ir vēlams būt drošībā.

Ņemiet līdzi daudz makšķerēšanas auklu, ēsmas un mānekļus, lai papildus drošības apsvērumiem būtu gatavs uz visu. Jums vajadzētu paredzēt, ka no jūsu piederumu kastes zaudēsiet vairāk mānekļu nekā parasti. Apsveriet trūkstošos mānekļus un auklas kā ieguldījumu bērna turpmākajā makšķerēšanā. Tas viss ir nepieciešams mācīšanas aspekts.

Tehnikas skaidrojums

Visbeidzot, nevilcinieties izskaidrot dažas savas taktikas, mācot bērniem, kā makšķerēt. Jūs varat sākt izstrādāt sarežģītākus jēdzienus un zvejas paņēmienus, kad esat apguvis pamatus. Sākumā nelolojiet lielas cerības. Vienkārši pārrunājot ar savu jaunekli par makšķerēšanu, var izveidoties ieradumi visa mūža garumā.

Makšķerēšanas laikā sarunāties par jebko var būt patīkama — laiks draudzībai un savstarpējai iepazīšanai. Jūsu mazulis var ātri iegūt makšķerēšanas kļūdu no jums. Tādā pašā veidā ļaujiet bērnam tērzēt ar jums par jebko. Piemērots laiks, lai sniegtu bērniem zināšanas un gudrību, ir makšķerēšanas braucienos, jo pieaugšana var būt izaicinājums.

Jaunākā ziņa

Sākotnējā rokasgrāmata par mušu zveju: būtiskās tehnikas un apģērbs

Kad stāvat pie spīdīgas upes, klausoties maigo ūdens plūdumu apkārt tev, miers pārpludina tavu būtību. Bet kā pārvērst šo mierīgo…

Nakts makšķerēšanas padomi: Jūsu zvejas rezultātu maksimizēšana pēc tumšuma iestāšanās

Tātad, tu uzskati sevi par naktsgaismas mīļotāju, kad runa ir par zvejošanu, vai ne? Nu, nepārliecieties, ka tumsas aploksnē automātiski…