Izmantojot sulas zvejai.

Vai vēlaties pacelt savu makšķerēšanas spēli uz jaunu līmeni? Izmantojot sulas makšķerēšanai, ir lielisks veids, kā piesaistīt vairāk zivju!

Ir vairāki sulu veidi, ko varat izmantot, un ēsmas izvēle ir galvenā. Mēs jums parādīsim, kā sagatavot sulu un sniegsim dažus makšķerēšanas padomus, lai jūs izbaudītu maksimālu makšķerēšanas pieredzi.

Mēs arī sniegsim jums dažus padomus par to, kā sakopt pēc makšķerēšanas sesijas.

Sāksim!

Sulu priekšrocības

Jūs varat gūt labumu, izmantojot sulas zvejošanai.

Sulas var izmantot, lai piesaistītu zivis, jo tās satur dabīgus barības vielas un saldu smaržu, kas zivis uzskata par neatvairāmu.

Tās var arī izmantot, lai pārkaisītu ēsmu, padarot to redzamāku un pievilcīgāku zivīm.

Izmantojot sulas, jūs arī varat saglabāt ēsmu zem ūdens ilgāku laiku, jo sulas darbojas kā konservants.

Visbeidzot, sulas var izmantot, lai paslēptu ēsmas smaržu, padarot to grūtāk uztveramu zivīm.

Visi šie labumi padara sulas par izcilu izvēli zvejošanai.

Sulas veidi

Runājot par sulu izmantošanu zvejai, ir trīs galvenie veidi, no kuriem jūs varat izvēlēties: augļu sulas, dārzeņu sulas un alkoholiskās sulas.

Katram no tiem ir savas unikālas priekšrocības, tāpēc ņemiet vērā laiku, lai izpētītu visas tās un atrastu perfekto sulu savām zvejas vajadzībām.

Augļu sulas

Augļu sulas zvejošana ir efektīvs veids, kā pievilināt zivis, un dažādu veidu sulas piedāvā dažādus panākumu līmeņus. Ābolu sula Apelsīnu sula Vīnogu sula
Salds Salds Salds
Maigs aromāts Izteikts aromāts Augļains aromāts
Delikāts garša Skāba garša Bagātīga garša

Ābolu sula ir salda smarža un delikāta garša, kas padara to lielisku izvēli maigai zvejošanai. Apelsīnu sula ir izteikts aromāts un skāba garša, labāka zvejošanai skaidrākās ūdenīs. Vīnogu sula ir augļaina smarža un bagāta garša, ideāla zivju iegūšanai blīvās vai dumjās ūdenīs. Visas šīs sulas nodrošina efektīvu veidu, kā piesaistīt zivis.

Dārzeņu sulas

Pēc augļu sulas zvejošanas dārzeņu sulas ir nākamais veids, kā padomāt par zvejošanu. Dārzeņu sulas piedāvā dažādas unikālas garšas un uzturvielas, kas var piesaistīt zivis. Tās ietver:

 1. Burkānu sula: Bagāta ar beta-karotīnu, A un C vitamīniem un antioksidantiem, burkānu sula ir pazīstama, ka piesaista zivis.

 2. Biešu sula: Biešu sula ir bagāta ar vitamīniem A, B, C un E, kā arī minerālvielām, piemēram, kāliju, magniju un dzelzi.

 3. Selerijas sula: Šī sula satur būtiskas minerālvielas, piemēram, kalciju, sēru un hlora, kas var piesaistīt zivis.

 4. Tomātu sula: Tomātu sula ir bagāta ar vitamīniem A un C, kā arī kāliju un dzelzi, un tās garša var piesaistīt zivis.

Dārzeņu sulas ir lielisks veids, kā piesaistīt zivis savam ēsmas āķim, kā arī nodrošināt svarīgas uzturvielas jūsu ķermenim. Izmēģiniet to!

Alkoholiskie sulas

Papildus dārzeņu sulu, ir vairākas alkoholiskas sulas, kurus var izmantot zvejai.

Alus ir populāra izvēle; to bieži lieto kā āķi, jo tas satur cukurus, olbaltumvielas un būtiskās eļļas, kas ir pievilcīgas zivīm.

Vīns nav tik bieži lietots, bet tas joprojām var būt efektīvs, ja tas tiek kombinēts ar citiem āķiem.

Stiprāki alkoholiskie dzērieni, piemēram, viskijs un rums, arī ir populāri, lai piesaistītu zivis. Tomēr pārmērīga lietošana var būt bīstama zivīm.

Visbeidzot, daži makšķernieki uzskata, ka alus un soda maisījums dod īpašu garšu, kas piesaista zivis.

Neskatoties uz izvēli, alkoholiskas sulas var būt efektīvs papildinājums jūsu zvejas stratēģijai.

Ķēdes izvēle

Runājot par ķermeņa izvēli, jūs atradīsiet daudzas priekšrocības, izmantojot augļu sulas. Sulas ir lielisks veids, kā piesaistīt zivis, pateicoties tām augstajam cukura saturam un dabīgajiem aromātiem. Šeit ir dažas galvenās priekšrocības, izmantojot sulas zvejai:

 1. Viegli sagatavojams – Sulas var ātri sagatavot ar dažiem sastāvdaļām un uzglabāt konteinerā, lai izmantotu zvejas braucienos.

 2. Piesaista zivis – Sulas saldais aromāts var piesaistīt zivis no lielas attāluma, padarot tās vieglāk noķeramas.

 3. Ilgstošs – Sulas var izmantot arī kā ilgstošu ķermeni, jo tām ir zems sabrukšanas ātrums.

 4. Ekonomisks – Sulas parasti ir lētākas nekā tradicionālie ķermeņi, tāpēc tās ir lieliska izvēle tiem, kuriem ir ierobežots budžets.

Vai esat iesācējs vai pieredzējis makšķernieks, sulas var būt lielisks papildinājums jūsu ķermeņa izvēlei. Ar tik daudzām priekšrocībām nav brīnums, ka sulas kļūst arvien populārākas zvejnieku vidū.

Sagatavojiet sulu.

Jūs varat būt radošs, gatavojot sulas makšķerēšanai.

Sāciet, izvēloties pareizo recepti.

Izvēlieties pareizo augli.

Ievērojiet maisīšanas procesu, lai radītu ideālu maisījumu.

Receptes izvēle

Jums būs jāizvēlas pareizais recepte, gatavojot sulu zvejai. Ir dažādas iespējas, tāpēc ir svarīgi novērtēt katras priekšrocības un trūkumus. Šeit ir četri padomi, kas palīdzēs jums veikt labāko izvēli:

 1. Ņemiet vērā zivju sugas, kuras mēģināt noķert – dažādas sugas ir ar dažādiem garšas īpatnībām.

 2. Izkārtojiet katras receptes sastāvdaļas – dažas ir piemērotākas noteiktām ūdens temperatūrām.

 3. Pētiet sulas krāsu – dažādas krāsas pievilina dažādas zivis.

 4. Ņemiet vērā sulas smaržu – dažas zivis tiek pievilinātas ar konkrētām smaržām.

Izvēloties augļus

Kad esi noskaidrojis recepti, nākamais solis, lai izmantotu sulas zvejai, ir izvēlēties pareizo augli. Svaigi augļi ir vislabākie, jo tie visticamāk satur dabīgus cukurus un garšas vielas, kas piesaista zivis. Izvēloties augļus, meklē augļus, kas ir nobrieduši un spilgti krāsaini. Izvairies no tiem, kas izskatās bojāti vai nokrāsojušies.

Arī vērts ņemt vērā augļu garšu, jo daži labāk darbosies ar konkrētām receptēm nekā citi. Papildus tam, varētu vēlēties pievienot dažas garšaugus vai garšvielas, lai uzlabotu sulas garšu.

Kad esi izvēlējies augļus, vari doties uz nākamo soli – sulas sagatavošanu.

Maisīšanas process

Tagad, kad esi izvēlējies augli, ir laiks sagatavot sulu, sajaucot to kopā. Šeit ir, ko tev jādara:

 1. Sāc ar rūpīgu augļu mazgāšanu; tas palīdzēs noņemt jebkādu netīrumu vai atlieku, un nodrošinās, ka sula ir droša lietošanai.

 2. Tad sagriez augli mazos gabaliņos un ieliec tos blenderī.

 3. Pievieno nedaudz ūdens maisījumam un blenderē, līdz sula ir viendabīga.

 4. Izkāš sulu caur smalku sietu, lai noņemtu lielos gabaliņus, un esi gatavs!

Sulas sajaucšana ir ātrs un vienkāršs process, kas aizņem tikai dažas minūtes. Rezultātā iegūsi atsvaidzinošu sulu, kas var tikt izmantota, lai pievilinātu zivis un padarītu tavu makšķerēšanas braucienu veiksmīgu.

Zvejošanas padomi

Ar dažiem vienkāršiem padomiem Tu vari maksimizēt savu panākumu iespējas, izmantojot sulas zvejai.

Pirmkārt, iepakojoties ceļojumam, atceries ņemt līdzi papildus sulas. Tādējādi Tu spēsi saglabāt savu mānekli svaigu visas dienas garumā.

Turpmāk, nodrošinies ar dažāda veida sulām, jo dažādas zivis var pievilt dažādi garšas.

Papildus tam, pievērs uzmanību apkārtējai videi. Ja ūdens ir mutains vai mierīgs, izmanto biezu sulu, lai piesaistītu zivis. Ja ūdens plūst vai ir skaidrs, izmanto vieglāku sulu, kas izgaros ātrāk.

Noslēgumā, uzmanies pēc jebkādām zivju aktivitātes pazīmēm un pielāgo savu mānekli atbilstoši tam.

Padomi sakoptībai.

Pēc makšķerēšanas izbraukuma ir svarīgi pareizi sakopt apkārtni un izmantoto aprīkojumu, ieskaitot visus sulas paliekas. Šeit ir četri padomi, lai šo procesu padarītu vieglāku:

 1. Pirms izmest tos atkritumos, noskalo ārpusi no burciņām vai pudeļām.
 2. Lietojiet bioloģiski noārdāmu ziepju, lai izskalotu vietu, uz kuras tika izlietas sulas, kā arī aprīkojumu, ko izmantoja sulas ielejai vai sajaukšanai.
 3. Pārliecinieties, ka vietu un aprīkojumu rūpīgi izskalojat, lai nodrošinātu, ka visa ziepju veidā ir prom.
 4. Izmest jebkuru atlikušo sulu vietā, kas atrodas tālu no ūdens, piemēram, krūmā vai koks.
  Šo soļu ievērošana palīdzēs uzturēt tīru vidi, vienlaikus nodrošinot, ka sulas nekaitē dzīvniecībai.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda veida zivs visvairāk pievīl sulas?

Tas ir atkarīgs no zivs veida un izmantotā sulas. Parasti zivis pievēršas saldiem aromātiem un spilgtām krāsām, tāpēc sulas ar izteiktu smaržu un krāsu var piesaistīt tās.

Vai lietojot sulas kā āķu vilinājumu, ir kādas vides bažas?

Jā, lietojot mānekļus, pastāv vides problēmas. Tas var palielināt ūdens piesārņojumu un ietekmēt pārtikas ķēdi, ieviešot neindīgas sugas.

Vai ir kādas veselības riskas, kas saistītas ar zivju patēriņu, kas noķertas, izmantojot sulas kā āķu pārtiku?

Patērēt zivis, kas ievāktas, izmantojot sulas kā āķa mānekli, var radīt veselības riskus. Atkarībā no izmantotās sulas veida, šie riski var ietvert toksīnu, baktēriju vai citu piesārņotāju izpausmi. Pirms ēšanas noteikti veiciet pētījumus.

Kāda veida ķēda ir vislabāk piemērota zvejai ar sulu?

Jūs vēlaties zināt, kāda ir labākā āķa izvēle makšķerēšanai? Jigging, spinning un trolling ir visi lieliski varianti. Izmēģiniet dažādas mānekļus un makšķeres, lai noskaidrotu, kas jums vislabāk der.

Vai ir droši uzglabāt sulas tajā pašā traukā ar dzīvu mānekli?

Vai ir droši uzglabāt dzīvo ēsmu un sulas vienā konteinerā? Nē, tas nav ieteicams. Sulas var piesārņot ēsmu un samazināt tās efektivitāti. Lai iegūtu labākos rezultātus, turiet tos atsevišķi.

Secinājums

Lietojot sulas zvejai, tas var būt lielisks alternatīva tradicionālajam āķim un sniedz lieliskus rezultātus! Jūs varat izmantot dažādas sulas, atkarībā no tā, kādu zivi vēlaties noķert. Pārliecinieties, ka izvēlaties pareizo māņu, pareizi sagatavojat sulu un izmantojat atbilstošas zvejas tehnikas, lai maksimizētu savas iespējas uz panākumiem.

Arī tīrīšana ir svarīga – jo, visbeidzot, jums negribas atstāt smaržīgu netīrumu. Izmēģiniet sulas zvejai un redziet, kas jums interesē!

Jaunākā ziņa

Zivju stāsti un lielas pēdas

Vai jūs kādreiz dzirdat neiespējamas stāstus par zivīm un lieliem, pievilcīgiem aizmuguriem? Vai nu tu esi dzirdējis tos no savām…

Zvejas atļaujas un regulējumi

Vai jūs esat dedzīgs zvejnieks? Ja tā, jums ir jāzina atļaujas un noteikumi zvejai. Neraizējieties, mēs jums palīdzēsim! Šeit jūs…