BASS ZVEJA: UZLABOTAS TEHNIKAS JŪSU PRASMJU ATTĪSTĪBAI

pexels-tom-fisk-2526652

Izmēģiniet dažas no šīm uzlabotajām basa makšķerēšanas metodēm, lai uzlabotu savas prasmes un palielinātu nozvejas līmeni sarežģītos apstākļos. Uzziniet, kā izmantot termināla piederumus, kad izmantot uzlabotas makšķerēšanas metodes, un citu noderīgu informāciju, kas iedvesmos izmēģināt kaut ko citu, nevis ēsmas vai mānekļus.

TOKIJAS REGULĒJUMS, KAS IZMANTO TĒMES ZVEJAI

Kad pavasarī makšķerējat basus, viena no izcilākajām makšķerēšanas metodēm ir Tokyo Rig, kas sastāv no āķa, kas piestiprināts pie īsa trīs collu stieples ar volframa atsvaru. . Tokijas platformai ir vilinoši mazs profils. Mīkstā plastmasas ēsma ir novietota virs svara un stieņa ūdenī, padarot to par ideālu prezentāciju, ko izmantot, makšķerējot pie akmeņiem vai cita veģetācijas, taču joprojām vēlaties, lai jūsu ēsma daudz kustētos. Izcilākās iespējas Tokijas platformas efektivitātes optimizēšanai ir mīkstas plastmasas nūju tārpi un mazu radījumu ēsmas. Pārliecinieties, vai jūsu termināla piederumu kārbai ir dažādi volframa atsvari dažādos izmēros.

IZLAIDIET SKRIEŠANU ZEM KLIJĀM UN DOKĀM

Vasarā trenējieties izlaist džigas aiz zemu nokareniem šķēršļiem, piemēram, zariem un dokiem. Šīs izsmalcinātās makšķerēšanas metodes var prasīt zināmu pieredzi, taču tās var būt lielisks veids, kā noķert zivis, kas nav pakļautas spiedienam un kuras nevar sasniegt citi makšķernieki. Izmantojot ēsmas ritentiņu, izmantojiet stieni ar ātru galu, lai izlaistu džigu vākā, pievelciet bremzi un vēl vairāk spoles spriegojumu.

PĀRSGINĀJUMI, LAI SLĒGTU ŪDENI UN ATRASTOTU ZIVIS

Konkrētas šķirnes makšķerēšanas mānekļi darbojas kā meklēšanas ēsma saldūdens ezeros. Piemēram, lāpstiņas astes peldkostīms, kas nozvejots uz smagas džiga galvas, var būt lieliska vasaras prezentācija, lai atrastu lielu skaitu zivju barošanās laikā. Ideja ir koncentrēt savus spēkus uz sarežģītiem grunts elementiem, piemēram, akmeņu krāvumiem vai akmeņu un grants punktiem, kas izvirzīti lielākā ūdenstilpē. Varat ātri nosegt lielu daudzumu ūdens, vienlaikus izmantojot konsekventu atgūšanu, izmantojot smagas zemgriezes džiga galviņas ar liela attāluma metienu. Lai izmantotu šo metodi, termināļa piederumu glabāšanas paplātēs glabājiet 1/2 līdz 1 unces džiga galviņas.

AUGŠŪDENS VARDES PĀRSTEIGUMA VIETA

Lai gan jūs, iespējams, neapsverat iespēju izmantot virsūdens vardes kā progresīvu asaru makšķerēšanas paņēmienu, varat to izdarīt, ja atsakāties no domas, ka tās var izmantot tikai blīvā veģetācijā. Dziļākos ūdeņos, kas atrodas netālu no kritieniem un krauju krastiem, bass bieži kāpj dzidros ezeros. Tas palīdzētu, ja jūs izmestu savu vardi paralēli krastam, vienmērīgi to paņemtu un pēc tam sagatavotos āķa nolikšanai. Šādos apstākļos jūs varētu pārsteigt, redzot basu dziļākā ūdenī, kas trāpa vardei, kas peld pa virsmu.

Jaunākā ziņa

Zivju stāsti un lielas pēdas

Vai jūs kādreiz dzirdat neiespējamas stāstus par zivīm un lieliem, pievilcīgiem aizmuguriem? Vai nu tu esi dzirdējis tos no savām…

Zvejas atļaujas un regulējumi

Vai jūs esat dedzīgs zvejnieks? Ja tā, jums ir jāzina atļaujas un noteikumi zvejai. Neraizējieties, mēs jums palīdzēsim! Šeit jūs…